Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,50 zł , zmiana od tamtej pory: -42,55%

Re: Zysk za grudzień

Zgłoś do moderatora
Weźcie pod uwagę, co się dzieje z cenami energii. Ostatnie kwartały nie dały rozwinąć skrzydeł przez surowce, kolejne mogą być trudne ze względu na prąd i gaz, firmy nie mają rekompensat. Żeby nie było, dotyczy to wszystkich spółek przemysłowych. Wyczuwam powrót do 20 a może i trochę niżej, wystarczająco zleciało, ale na innych mogą być pogromy, gdy wyniki popsują się o 20-30% lub więcej. Niestety idziemy w stagflację, presja inflacyjna pozostanie na żywności, paliwach, energii, a to uderzy w inne wydatki społeczeństwa. I jak na złość na GPW nie ma za bardzo możliwości zarobić na tym, co będzie pod presją, bo to państwowe truchła.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKABEX 0,00% 13,50 2022-07-05 16:49:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.