Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,76 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: życzenia dla byłych akcjonariuszy JHM

Zgłoś do moderatora
Mądrej głowie dość po słowie, a takim typom jak Wy w kółko trzeba tłumaczyć, że nikt z tak chamsko "wyciśniętych" akcjonariuszy JHMDEV nie jest zainteresowany akcjami nędznej MIRBUDy - obojętne, czy one sobie najpierw wzrosną do maks. 1,30 zł/szt. (w krótkiej korekcie wzrostowej), czy od razu spadną na dno(?) do 0,20 zł/szt. (w długim trendzie spadkowym). Tak, czy siak decyzja o niezamienianiu akcji JHM na MRB była jedną z lepszych w ostatnim czasie - ten tu przymusowy wykup po skandalicznie niskiej cenie obnażył cyniczny oportunizm dominującego akcjonariusza i pokazał dobitnie ile sensu(?!?) ma wchodzenie w jakiekolwiek spółki z p. J. Mirgosem i jego rodziną. Widać jak na dłoni, w jaki sposób on i jego rodzina "dorobili" się majątku. Nikt rozsądny i świadomy tych faktów nie będzie się dobrowolnie pchał w tamto bagno w MIRBUDzie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.