Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,76 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: życzenia dla byłych akcjonariuszy JHM

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-12-26 o godz. 09:15 ~Tomik napisał(a):
> co jest według ciebie realnym myśleniem? z tego co pamiętam to jesteś akcjonariuszem Mirbudu. wydaje ci się że zarobiłeś naszym kosztem na tym przymusowym wykupie. tu się mylisz. zarobił Mirgos a nie ty. ty zostaniesz prędzej czy później przymusowo wykupiony z Mirbudu. pytanie tylko po ile.

Jest taki dzień, kiedy zwierzęta mówią ludzkim głosem ale są też dni, kiedy ludzie mówią zwierzęcym głosem. Ciebie do takich zaliczam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.