zasady znam wiec ok. Tez mi zredukowało i nie było sensu tych kilkudziesięciu szt trzymać. Wystawiłem na S i mam w statusie zrealizowane / zamknięte. Zastanawiam się dlaczego tak długo- miał ktoś taką sytuacje ew do kogo pisać w takich przypadkach
dzięki i pozdr