w chwili obecnej maja 4 mln akcji DVC po zyl dwadziescia za akcje = co daje okolo 5 milionów - minimum - ktore zarobia wywalajac na GPW
i tutaj dygresja - prawdopodobnie beda wywalac na GPW
no chyba ze sie prezesik zmieni i troche to jeszcze sobie potrzymaja
zysk bedzie wielki i sa juz chetni na to
wiecej na to licza niz na same akcje PC guarda
kto ma nosa to juz dawno zakupil i pc guarda i Divicoma