pc guard nie bedzie miec zle
beda sie pozbywac akcji Divicoma ktory jak wiadomo zmieni nazwe i wejdzie juz jako inna spola (bedaca wlasnoscia juz innej spolki) na GPW i tam to ladnie opchaja takze zysk z tej operacji napewno bedzie
i chocby dlatego zeyb sie podzielic dywidenda
a akcji zawsze mozna sobie naprodukowac jak ma sie kontrole nad spolka