Dnia 2020-02-15 o godz. 09:18 ~src napisał(a):
> No no bo ja będę Ci ip pilnowal. T2p spada to też już nie masz. Odbije to napiszesz że na wsparciu brales. Przy okazji nie zapomnij znow napisac ze SBE i PLG ida do piachu. Łukasz się z prawdą i bezczelnie brniesz. Ostatni obrońcy t2p. Gordon inwestor i Bolek.
chlopie src czy jestes normalny pisze od miesiaca ze nie mam,poczytaj moje posty a nie klamiesz kolejny raz wklejasz mi jakiegos bolka z 4mass i wmawiasz ze moj wpis a nie potrafisz po ip sprawdzisz kolejne klamstwo,jestes jakis niezrownowazony psychicznie czlowiek albo dzieciak z piaskownicyy tak sie zachowujesz ,piszesz o jakims lukaszu o co ci chodzi cwaniaczku czy trolu z raciborza,twoje klamstwa zostyajesz zlapany na kazdym kroku mowic ci ze biale to biale a ty ze biale to czarne wez otrzezwierz bo gorszych bredni niz twoje nie slyszalem albo masz cos z glowa i ci potrzebny psychiatra