No no bo ja będę Ci ip pilnowal. T2p spada to też już nie masz. Odbije to napiszesz że na wsparciu brales. Przy okazji nie zapomnij znow napisac ze SBE i PLG ida do piachu. Łukasz się z prawdą i bezczelnie brniesz. Ostatni obrońcy t2p. Gordon inwestor i Bolek.