ja tylko zadałem parę pytań i nikt na nie nie odpowie, zawsze będzie sprowadzał odpowiedź na zupełnie inne tory... tutaj prezes aż za dużo ogrywał drobnych co później było widać, więc dla mnie wynagrodzeniem będzie tylko lub aż tyle, że ludzie nie stracą tutaj kasy, a może zainteresują się innymi spółkami, które coś robią, rozwijają się i zapewniają akcjonariusza zyski, może przez to giełda im nie obrzydnie, a nasz rynek się rozwinie... bo jak widzę te wszystkie pseudo spekuły, które tych naiwnych nowych ludzi kręcili, a oni tylko tracili to aż żal się robiło, to tylko spowoduje to, że oni już na giełdę nie wrócą, swoje spostrzeżenia nt. giełdy przekażą innym, którzy też przez to mogą nie trafić na rynek, a to wszystko razem spowoduje tylko to, że nasz rynek dalej będzie w stagancji, nie lepiej żeby fajnie się rozwijał ? też możecie dołożyć do tego cegiełkę..