Pisałem tylko ze ktoś zbiera na tym poziomie, a z twojej wypowiedzi wynika że masz jakiś duży żal do spółki itd.
Sam trochę podebrałem z tych jak mówisz zrzutów i myślę że będzie warto.
Pamiętaj że to NC, spółki są dość elastyczne więc łapią się różnych rzeczy aby odnieść sukces.
Jak chcesz spokoju i stabilizacji, zysków z jednego profilu działalności itd. to przenieś się na główny rynek i nie trać czasu na NC.