to nazywasz zbieraniem ? nie baw mnie :) pięknie od dawna ktoś sypie pakietami jak tylko jest okazja, pewnie pieski prezesa co kupują od niego poza rynkiem. Kiedy złotousty holender coś skończy ? kiedy będzie robił te wszystkie wyniki ? ile już ma rozpoczętych działalności, a w ilu coś mu wychodzi ? jak tam turbiny gazowe ? ilu klientów ma od PGNiG ? który klient będzie czekał na folie dodatkowy rok ? przecież to jest kabaret stulecia, klienci i biznesmeni widzą, że ta spółka już desperacko ima się wszystkiego, a nic jej nie wychodzi, więc kto jej zaufa nawet jak chodzi o setki tys. zł ? nie mówią już o milionach....