Dnia 2016-05-14 o godz. 20:42 ~W3 napisał(a):
> Dzięki stary, jestem uratowany. Tylko co Ty tu jeszcze robisz jak zaraz gasimy tu światło? Chcesz odebrać taniej od biednych przestraszonych ludzi? Ja chętnie dobiorę na niższych poziomach ale jak znam giełdę to już się ni uda. Za dużo już was naganiaczy na spadki się pojawiło. Naganiają na spadki kupuj. Naganiają na wzrosty sprzedawaj. Stara zasada ale najczęściej sie sprawdza.
Tyle że tu nie ma pod co rosnąć dlatego spada. Niedługo akcje po 10gr będą dostępne z emisji i to miliony