Dnia 2016-05-14 o godz. 19:25 ~Kasandra napisał(a):
> Kasa wpłynie za znak, dofinansowanie i brak nowej emisji. Kurs do lipca 0,5-0,7.
Nie wiadomo czy dofinansowanie dostaną, jednego już nie dostali.
Na wza przegłosują emisje, nie po to dołączyli projekt i to 84mln. Jeszcze jest emisja C , kwestia czasu jak poleci w rynek.
Tu obecne poziomy to historia. Akcje po 10gr z pp będa to zaraz jak dopuszczą ja do obrotu poleci w rynek .