Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,43 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Złodzieje !

Zgłoś do moderatora
Twoje 4 kola + nasze, uzbieramy milion i bedzie sprawa w mediach!!!!

Szanowni koledzy, ja juz wyslalem namiary na siebie, wiec sie zbieramy! Mnie nie chodzi jedynie, w sumie, w MALYM stopniu, o kase, jak cos takiego wygramy i rozglosnimy, to bedzie to mialo wplyw na ogolnie postrzeganie rynku kapitalowego w postaci mini PPK!!!

Kazda wygrana drobnych akcjonariuszy sprawi, ze takie manipulacje beda odchodzily do lamusa....

Pozwole sobie zacytowac jeden z maili uczestnikow sprawy organizowanej przeciwko manipulatorom na rzecz ABC Data, bo jego forma odpowiada naszej sprawie:

poszkodowani.akcjonariusze@gmail.com

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABCDATA 0,00% 1,43 2019-07-22 13:14:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.