Ciekawe w czym masz rację, piszesz wiecznie jedno i to samo. Spóźniłeś się już dawno na zakupy i liczysz ze kogoś wystraszysz. Widzę cie już od paru miesięcy i cały czas piszesz tylko że zjazd a kurs wystrzelił. Teraz mamy korektę która się kończy i znowu nic nie kupisz.