Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,50 zł , zmiana od tamtej pory: -27,74%

Re: Zerwanie umowy przez EA

Zgłoś do moderatora
widzisz fanpli,
sęk w tym, że ty nie tylko mylisz się co do kursu i oceny sytuacji na spółce, ale mylisz się również w ocenie innych ludzi
zdziwiłbyś się ile lat byłem akcjonariuszem , możliwe że dłużej niż ty jesteś. Zdziwiłbyś się również na wieść o tym, że można opierając się na at precyzyjnie określić odpowiedni moment wejścia i wyjścia w tym również na tak niepłynnej spółce.
Spekulacja ? a czym jest spekulacja ? Ty kupiłeś akcje po to żeby sobie potrzymać 10 lat i sprzedać bez zysku ? twoja wola, twoje pieniążki. Ale siadając do tego stolika automatycznie zgodziłeś się na warunki gry, więc nie narzekaj, że niedobrzy spekulanci chcą tylko zarobić i uwalają kurs. Tutaj każdy chce zarobić , ty również naiwny hipokryto.
Powtarzam, jeśli jest tanio to kupuj akcje a nie płacz, że inni nie kupują bo nie rozumieją. Bo masz okazję którą inni przegapią.
Ja owszem zerkam na kurs, ale nie zamierzam na razie wchodzić ponieważ at mi zabrania, jeśli się zmieni nie wykluczam powrotu, natomiast nie wydaje mi się, by sygnały były w najbliższej przyszłości. Ktoś z nas się myli, zweryfikuje to czas. I tyle.


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE -1,32% 11,20 2025-10-10 16:46:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.