Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,10 zł , zmiana od tamtej pory: -4,60%

Re: Ze spotkania z Zarządem:

Zgłoś do moderatora
"W najbliższych dniach można spodziewać się informacji odnośnie dywidendy za 2020 rok. W ubiegłym roku nie wypłaciliśmy dywidendy, ale też wiadomo, jakie były okoliczności, duża niepewność. Nie mamy żadnej oficjalnej polityki dywidendowej, ale funkcjonowaliśmy w takim nieformalnym sposobie, że komunikowaliśmy zazwyczaj, jeśli było to możliwe, w przypadku wypłacania dywidendy, że będziemy starali się poruszać w przedziale 40-60 proc. zysku" - powiedział prezes.
wiec czekamy na info moze być ładnie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK 0,00% 24,90 2021-09-27 16:41:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.