Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,80 zł , zmiana od tamtej pory: -7,09%

Ze spotkania z Zarządem:

Zgłoś do moderatora
CEO P.Szamburski: Za nami bardzo udany kwartał. Przemysł i budownictwo widzimy optymistycznie, motoryzacja ma w sobie nieprzewidywalność

CEO Szamburski: Kontynuujemy przegląd opcji strategicznych, otworzyły się ciekawe możliwości w tym aspekcie

CEO Szamburski: Sanok jest spółka dywidendowa, to pokazuje historia. Rekomendacja Zarzadu co do podziału zysku za rok 2020 w najbliższych dniach

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SANOK -1,19% 24,90 2021-09-24 17:00:00