,,Zdarzylem uciec :)
Pozdrawiam ubranych ''
Najpierw się chłopie naucz pisowni polskich liter.
Następnie naucz się patrzeć na wykresy spółek które kupujesz lub sprzedajesz.
Jak byk było widać że jest wybicie,,na północ''
Skoro papierek ,,wyleszczony'' i leszcze ,,zdążyły uciec'' to czas na wzrosty :-p
:-)) HEHE