Ciesze się razem z Tobą że podaż się uaktywniła bo dzisiaj kupiłem po 3,15 , ok. 30% tego co chciałem. Reszte mam zamrożone w innych akcjach które rosną i szkoda mi ich teraz sprzedawać dlatego gdyby tak z 2-3 tygodnie papier postał w miejscu to będę się ciesszył. ze mi nie ucieknie. Tutaj odpał to kwestia czasu.