zasadnicze pytanie to czy 30.06 w ogóle pokażą ten raport jak napisali w espi, info o audytorze smiechu warte i jak je przeczytalem to zrezygnowalem, dobrze ze przed zawieszeniem nie upchneli wam jeszcze emisji bo jedna ze spolek nc tak kiedys zrobila, potem ja zawiesili i juz od paru lat tak zostalo, powodzenia