Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,23 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Zawieszenie?

Zgłoś do moderatora
A mnie zastanawia:
1. czy to jest indolecja organów spółki? przecież odwołali się się od decyzji KNF, żeby za chwilę następny raz zawalić obowiązki informacyjne - nieprzekazanie w terminie raportu za IH 2017r.
2. Czy nie ma już żadnego większego inwestora, który mógłby pokierować spółką?
3. nie widać histerii na forach, co by wskazywało:
a. wszyscy drobni powychodzili
b. jest jakieś drugie dno w tym działaniu np. w okresie zawieszenia nikt nie kupi, a moga ruszyć z pozytywnymi informacjami - po odwieszeniu kurs idzie mocno w górę - taka hipoteza, choć może mało prawdopodobna.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CALATRAVA -4,17% 0,23 2017-10-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.