Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,23 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Zawieszenie?

Zgłoś do moderatora
Przepraszam przeoczyłem:

Spółka Calatrava Capital S.A. z siedzibą w Warszawie, podaje do publicznej wiadomości, że Rada Nadzorcza Spółki („RN”) na posiedzeniu w dniu 13 kwietnia 2017 r. dokonała wyboru Przewodniczącego RN w osobie Pana Michała Kwiatkowskiego, Wiceprzewodniczącego RN w osobie Pana Jacka Makowieckiego oraz Sekretarza RN w osobie Pana Ireneusza Jabłońskiego.
Rada Nadzorcza w związku z rezygnacją Prezesa Zarządu Pana Piotra Stefańczyka, podjęła również uchwałę o oddelegowaniu członka Rady Nadzorczej Pana Jacka Makowieckiego do Zarządu Spółki, na okres 3 miesięcy tj. do dnia 13 lipca 2017 r.

Podstawa prawna: §5 pkt 22 RMF z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych (..)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CALATRAVA -4,17% 0,23 2017-10-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.