heh;
w ciągu roku ads zgubił 75% swej ceny,..,
teraz szykuje jakąś kombinację z ceną nominalną /do 0,23/,
emisją 400 mln szt papiera nowego,
itd;
jeśli teraz nikt "tego" nie kupuje- przy 0,15 za sztukę i przy 0,55-0,56 gr wartości księgowej, to co się z "tym" dzieje ; do czego "to" zmierza????
odpał- jaki będzie, jakie są wieści, może KTOŚ bliżej zarządu coś wie