nie ma co mówić niestety,
piszesz tak jakby były jakieś podstawy do wzrostów
przecież to nic nie znaczące informacje - jeden kierul drugiemu kasę przelewa, bo to tajne i cudowne centrum badawczo rozwojowe to to na co wcześniej brali dofinansowanie i pod co robili emisje.
ale trzeba im przyznać że są nieźli i bezczelni, tyle wyciągnąć i przepić to ja bym nie potrafiła
szacun panowie