Dnia 2017-03-08 o godz. 06:58 ~1982 napisał(a):
> Tacy z was akcjonariusze, że gracie na spadki tylko aby kupić taniej. I siejecie ferment. RA i banda. Jak rosło to ogon podkulili że hej a teraz siejecie ferment o spadkach nominale itp. wysiadło się ? Trudno. Ciekawe co napiszecie jak będzie rosło. To żeby kupić taniej to oczywiste.
pzecież Ra to zwykły naganiacz:) kupi będzie śpiewał w drugą stronę jak już bywało, zero honoru