Tacy z was akcjonariusze, że gracie na spadki tylko aby kupić taniej. I siejecie ferment. RA i banda. Jak rosło to ogon podkulili że hej a teraz siejecie ferment o spadkach nominale itp. wysiadło się ? Trudno. Ciekawe co napiszecie jak będzie rosło. To żeby kupić taniej to oczywiste.