1982 pomartwimy się gdy zacznie rosnąć.
Wątek nie dotyczy akurat tego problemu. Jesteś strasznie przewrażliwionym,piszę o kontakcie bezpośrednim ze spółką a ty odwracasz to w naganianie na spadki. Czyżby i w tym troszkę racji jest ,czy poprostu nerwy już puszczają???