Zasada jest prosta, wywala ten który przeskakuje na inny papier w celu odrobienia
strat, czyli na papierki Hot, a cwaniaczek blokuje kurs i zbiera z rynku, w cenie już jest
kontrola US. Na tym papierku przy dobrych wiatrach od obecnej ceny 40-50% w pół roku realne
Jedni zarobią, a inni odrobią..