Trafna uwaga. Wcześniej też kilka razy o tym wspominałem. Nawet np. do dziś nie skomentowano, dlaczego i jakie były skutki nieudzielenia absolutorium przed nastaniem obecnego zarządu... Albo dlaczego NIKT nie złożył nawet wstępnej oferty, gdy mci ogłosiło zamiar sprzedania daty...
Co do FF - to z tym wywalaniem też może być różnie, bo trochę podprogowi mogli przemielić i wywalić w rynek. No i insiderzy. Zwłaszcza ci, którzy potem odeszli ze spółki. Pewnosci nie mam, ale tej możliwośći na serio nie wykluczam.