Niebawem minie pierwsza godzina notowań. Wolumen obrotów wynosi dokładnie zero. Nie ma skupu akcji przez zarząd na rynku, od drobnicy. nie ma, ponieważ akcje zostaną - tak przypuszczam - kupione w pakietówkach, transakcje sa już umówione, podobnie cena jest ustalona. Drobnicva nie będzie maiła okazji sprzefdac swoich akcji zarzadowi. Taka jest moja spekulacja.