Nie ma ruchu w interesze. Nie ma, bo nie może być bez popytu, A tego brak, jak na lekarstwo. :) Nie ma rakiety i dywodendy, i dlatego inwestorzy nie pachją się ze zlecnieami kupna. Całkowity wolumen na K wynois ok. 12 k akcji, a na sp[rzedazy mamy wolumen > 130 k.
Czy wszystko jest jesane?
Taka jest moja spekualcja.
:)