A na forum komuna próbuje zasłonić rzeczywitość pisanie o rakietach i dywidendach. Ani pierwszego, ani drugiego nie będzie, a spekuła nadal będzie tłuc kurs i sprzedać jak najwięcej akcji przed 17 września. Nie ma wzrostów, są spadki.
A potem będzie spadek kursu jeszcze wiekszy, pnieważ drobicy znowu przekona sie o nietrwałości wzrostów na BBI.
Taka jest moja spekulacja.