He, he, i wyszło jaki Poztywny jest hipokrytą, mam pytanie po 3 złote to masz zamiar Ty kupić ? czy ktoś kto Ci płaci za pisanie tych dyrdymałów...
przypomnę Ci parę twoich wpisów:
1.
Kto chce kupić akcje
Buhaha buhaha
Już niedługo będzie lek
Wierzycie w ich sciemy
Hahaha
2.
Szukacie naiwnych którzy kupią papier i zjazd w dół
Hahaha
Czego można się spodziewać po takiej spółce
Tu wieczne straty są
Buhaha buhaha
A ten lek to fikcja tylko żeby ludzi ubrać w futerko
Nigdy tego nie będzie
Zrozum to chłopie robią was w balona.
Będzie ładne ubranko tutaj
Hahaha Hahaha
3.
Tak jak zarobek z maseczek
5000zł
Kombinować każdy może ale bez przesady
Ten ich POLEPI to jedna wielka sciema
Jak ta spółka
4.
Siedzę bo trzeba mówić o prawdzie i co jakiś czas napewno będę się udzielać.
Niech ludzie wiedzą żeby nie dali się ubrać.
Najlepiej dorobić się na sciemach
POLEPI BUHAHA BUHAHA
jak oni nie potrafią raportu dobrze wysłać.
Albo za dużo proszku było na stole
Buhaha buhaha przeczytaj sobie poniższy link Buhaha
5.
Coś ucichło o POLSKIEJ SZCZEPIONCE dobra sciema była
Teraz POLEPI BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA BUHAHA
kto na to da się nabrać
Czyli przyznaj wprost: naganiasz na spadki bo chcesz/chcecie tanio kupić akcje..
Tylko kto tu kupuje ostatnio w większych ilościach to na pewno nie bierze pod uwagę Twoim mało merytorycznych wpisów...
BUHAHA