Pozytywny,
coś słabo Cię słuchają, TY wielki ekspert przez duże E od oceny projektów/spółek/możliwości rozwoju i jeszcze nie pracuje w takim NCBiR ? jak to przeca jest możliwe że dostali dofinansowanie, przecież wszyscy się mylą ale TY jeden na tym forum masz rację, wszak jesteś nieomylny !!!
Masz rację, ostrzegaj dalej, a najlepiej zrób pikietę pod NCBiR że jak to możliwe że spółka z grupny NNG ma otrzymac dofinansowanie! przecież wszyscy się mylą..... w przeciwieństwie do Ciebie.
Także ostrzegaj dalej przed zakupami :):)