Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,48 zł , zmiana od tamtej pory: -27,70%

Re: Zachęcam do zmiany

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-02-04 o godz. 22:45 ~Chcęzarobić napisał(a):
> Jakoś do końca sesji nie wytrzymał kolega z ripostą???!!! :-)))

zapewne nadal trzymasz i wisisz albo odbijesz piłeczkę twierdząc że sprzedałeś jak na chwilę odbiło , ale 2 zł to marzenie ściętej głowy , twojej głowy , a poleci jeszcze niżej , jak już pisałem zmierzamy do 1 zł i tak długa drzemka , słucham co masz teraz do powiedzenia ? , nadal taki optymizm wzrostowy , hehe.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOREX 0,00% 1,07 2019-06-24 11:46:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.