Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Za szybko idziemy do góry

Zgłoś do moderatora
Bardzo dobrze, że są różne zdania można poznać opinię wielu ciekawych i znających się na rzeczy ludzi. Ale sam przyznasz, że w fazie, w której giełda się znajduje nie można za wyznacznik brać fundamentów spółek? Wiele ostatnich wielkich wzrostów nie miało fundamentalnych podstaw, a pomimo wszystko urosło i wielu na tym zarobiło, baa nawet wiele bankrutów wzrosło parędziesiąt jeśli nie paręset procent. Ja młody jestem tutaj /giełda/ i się jeszcze na te mega odpały nie załapałem. Za szybko puszczają mi nerwy i wysiadam. Przykład DUDA kupiony po 60gr sprzedany po 90gr, LCCORP kupiony po 55gr sprzedany po około 80gr. Więc teraz czekam sobie. Może właśnie na Polnej uda mi się przeżyć to fantastyczne uczucie;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLNA -1,08% 16,00 2017-11-27 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.