zaczynaja sie ucieczki z grona geniuszy z noble funds-pierwszy niejaki lis dal pierwszy drapaka.mial chlop stazu 7 lat.zarzynaja w tej ''polskiej hossie'' obie zyskowne spolki-protektor i mieszko.a maja inwestowac w spolki zagraniczne.to ich cel.brawo chlopaki.kupowac na szczycie zachodnie akcje.powodzenia