Kiedys miałem to badziewie i całe szczęście że wysypałem bo tu wałek za wałkiem.Wczoraj podejście pod info dzisiaj wyrzutka dla leszcza.Panowie dajcie sobie tu spokój bo to nierówna gra a nikt nie wygrywa w trzy karty.A jak ktos lubi taka adrenaline to zawsze może obstawić czerwone lub czarne.Dzisiaj zerknąłem na otwarcie i widze że na sprzedaży dwa razy po pięć koła po 0,71 popyt spory a kurs ani drgnie.Wiadomo było że pajda na ukryciaku.Papiera nie mam ale wk..rw.ia mnie to jak w białych rękawiczkach czesza z drobnego siano