Jakis cel w tym jest . Na SERINUSIE gorsze , wczorajsze info otwiera przeszlo 10 gr. luka notowania a u nas ... ? Mysle , ze to nie chojractwo , bo zeby zaszpanowac to wlodarze spolki pownni dazyc do podnoszenia wartosci spolki i ceny akcji . W przzeciwnym razie narazaliby sie na smiesznosc .