A kogio obchodzi, ze o 9:15 spada o o15 czy wzrasta o 1%? liczy sie koniec sesji, koniec tygodnia czy miesiąca. Jak dla mnie pole do wrzostów otwarte. I mam nadzieję, ze nie bedzie znowu rakiety 30% i potem spadku o60% od nowego lokalnego szczytu.tyle w temacie.