Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  61,90 zł , zmiana od tamtej pory: -71,08%

Re: z forum p. Białka

Zgłoś do moderatora
Q3 w tym roku będzie gorsze niż w zeszłym, bo w zeszłym byly o wiele lepsze zbiory słonecznika, teraz na koniec sezonu go po prostu nie starczy. Za to elektrownia to jeśli chodzi o Ebitda połowa potencjału długoterminowego tłoczenia, a tego w zeszłym roku było bardzo mało. W 2021 pozytywny wpływ na wynik będzie mieć głównie elektrownia i agro. Dużych negatywnych zaskoczeń nie powinno być. Ja robiłem prognozę średnich długoterminowych zysków jakiś czas temu, przy czym ten rok na pewno będzie nadzwyczajny jeśli chodzi o część agro.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA 0,00% 17,90 2025-11-19 16:27:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.