Łozi, zozi, czy jak ci tam, chyba pomyliłeś fora. Czyżbyś zawisł na xplus po 3.80 i szukasz tu potencjalnych kupujących żeby podbiki jeszcze wycenę? Xplus to mała firma informatyczna w porównaniu z txt, o wręcz śmiesznie niskiej płynności na rynku. Jaki to obrót był w ostatni piątek - 30 kilka k pln? To spółka dla przedszkolaków żeby inwestowali środki z urodzin? Bez żartów. Nikt poważny tego nie kupi bo by podbił cenę o 10% jednym wejściem. Wskaźnik C/Z 22. Ile? To już jest co najmniej uczciwa wycena spółki technologicznej i to wzrostowej na GPW. Myślisz że to nowy creotech? Raczej za niszę z wdrożeniami ERP, nie skalowalnymi zresztą, nikt nie zapłaci 50x czy 80x. Ale co ja tam wiem. Mała prośba o nie zaśmiecanie forum innej spółki. Bez odbioru