Xplus to ma już pewnie z 8-10 własnych SaaS które regularnie sprzedaje i to one już stanowią więcej przychodu niż dystrybucja Dynamics.
teraz chyba ten Boost robią dla branży bioTech i spokrewnionych gdzie musisz robić bardzo dużo testów więc nie dziwię się że interesują się nimi same firmy farmaceutyczne bo mając takie oprogramowanie możesz je odsprzedać partnerom z sektora bioTech lub wykonywać dla nich usługi które są bardzo drogie.
Xplus bije Text na łeb i na szyję ale ja wierzę że wzrostowo pójdzie drogą Textu więc jakby zamienili 3zł na 150zł na kursie to się nie pogniewam bo sam brałem w ostatnim tygodniu pod dywidendę.