Chciałbyś bo się ustawiłeś po 14 a tu widać że zebrano po 14 teraz zbierają po 15 i jak ktoś puści to po 14 też wezmą. jeszcze dzień lub dwa pozbierają i pod wyniki wskoczą na wyższy poziom a następnie się okaże ze emisji nie będzie i poleci wyżej, bo emisja nie ma sensu. Widzimisię jednej pani bez uzasadnienia ale z drugiej strony kto wie co siedzi w głowie członków i akcjonariuszy. Z drugiej strony emisja z PP nie oznacza nic złego, a wręcz przeciwnie, jeśli tylko cel jest odpowiedni.