Dnia 2016-05-05 o godz. 14:54 ~luper napisał(a):
> Luka będzie domknięta na pewno i nie ważne czy spadnie na 13,12,11,10 nie myślcie że już jutro,potrwa kilka dni. Warto obkupić się w dołku. A między czasie jest okazja po 14 sprzedać, warto to przemysleć żeby nie zostać w tyle.
Nadajesz jak nakręcony :)