Dnia 2016-05-08 o godz. 19:51 ~xmen napisał(a):
> Jest luka a jak to w takiej sytuacji bywa, musi zostać domknięta, może to być kilka, kilkanaście dni ale domknie się. Kto wie o czym pisze to rozumie.
> W ciągu jednej sesji 5 maja z rana zaniżono kurs z 16gr na 14gr i na tym poziomie zebrano 3,6mln akcji a pod koniec sesji kurs ponownie był na 16gr i tak powstała luka na dużym wolumenie. Czy to koniec zbierania, tego nie wiem, mogą ponownie zebrać lub nie, trzeba czekać na domknięcie luki.
Walcie śmiało najlepiej w panice.