Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  645,00 zł , zmiana od tamtej pory: -1,71%

Re: Wzrost zysku przy atrakcyjnej cenie akcji.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-24 o godz. 19:32 ~Amigo napisał(a):
> Propolski ale antyeuropejski , bez Europy będziemy Białorusią

Szwajcaria jest Białorusią? Norwegia jest Białorusią? Wielka Brytania jest Białorusią?
Białoruś to zachodnia dzielnica ZBiR (wiesz co oznacza ten skrót?). Ośrodek dowodzenia jest na Kremlu. Białoruś występuje jedynie na mapie, dla zmylenia przeciwnika. Poza tym o co Ci chodzi z tą Europą? To jakaś piękna panna na wydaniu?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY 0,63% 634,00 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.