Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  650,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,69%

Re: Wzrost zysku przy atrakcyjnej cenie akcji.

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-15 o godz. 16:59 ~Europa napisał(a):
> Dorzuć jeszcze coś o rządzie i pis’ie

Dobrze, jak sobie życzysz. Ogólnie rzecz biorąc, mamy obecnie bardzo dobry rząd, patriotyczny i propolski. To cieszy. Gorzej w szczegółach. Nie wiem np. dlaczego premier Morawiecki trzyma w rządzie obleśnego lansera Adamczyka, który ma totalny burdel w ministerstwie, gdzie urzędnicy w godzinach pracy przesiadują w okolicznych restauracjach (knajpach) a lanser jeździ z kamerą TVP INfo po Polsce i nie wie co się dzieje w ministerstwie. Kolejny przykład to pani minister Maląg. Kiedy się jej słucha, dosłownie uszy puchną, tak trąci infantylizmem, że aż zdumiewa. Kilka przykładów jej wypowiedzi z tysiąca dotychczasowych kompromitacji:
"powinny być katalog jak wydawać te środki",
"osiągnąć ten cel jaką jest inwestycja w polską rodzinę",
"w ciągu tego pięciu lat".
O PiS wiadomo, że ma przewagi w sondażach, prowadzi ofensywy programowe i doprowadza opozycję i jej klakierów do szału.
Mam nadzieję, że jesteś usatysfakcjonowana.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KETY 0,00% 626,00 2021-10-27 12:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.