Ali, przeczytaj ze zrozumieniem, to co sam piszesz. Jeżeli nadal niczego nie łapiesz, to faktycznie nie mamy o czym dyskutować. W kwestii edukacji proponuję ci wrócić do szkoły podstawowej, ale bez wagarów. I koniecznie zacznij od zwykłego słownika ortograficznego.